Portfolio

Vývoj Softvéru

Vývoj softvéru je našou vášňou. Vyvíjame inovatívne riešenia, od prototypovania až po produkty na kľúč. Naša spoločnosť má viac ako 25-ročné projektové skúsenosti v oblasti zákazkového vývoja softvéru na medzinárodnom trhu. Naši skúsení pracovníci dodali množstvo projektov najvyššej kvality a dokážu promptne analyzovať vašu požiadavku a poskytnúť vám najlepšie možné softvérové ​​riešenie. Pracujeme na báze agilných metód vývoja softvéru, promptne reagujeme na zmeny požiadaviek, našim zákazníkom ponúkame plnú transparentnosť, poradenstvo a vždy možnosť online kontroly stavu projektu.

WEB-Aplikácie

Všade tam, kde je potrebné komunikovať mimo spoločnosti, sú WEB aplikácie nástrojom voľby.

Sprevádzame vás celým procesom vývoja webu a sme vám vždy k dispozícii ako transparentný a férový partner.

Náš vývojársky tím vyvíja spoľahlivý back-end pre vašu webovú aplikáciu. Profitujte z plynulých procesov, optimálne usporiadaných dát a komunikačných rozhraní, ktoré tak vytvárajú efektívne podmienky používania.

Spoločne zhodnotíme vaše rozloženie, ako aj menu, farby či formuláre. Optimálna funkčnosť pre optimálnu webovú aplikáciu s najmodernejšou technológiou.


Návrh databázy

Moderný život si nemožno predstaviť bez systémov správy databáz, ktoré tvoria chrbticu informačnej spoločnosti.

Naši návrhári databáz vytvárajú výkonné dátové modely, ktoré podporujú vaše aplikácie.

Naše databázy sú rýchle, odolné voči integrite a málo redundantné, majú vysokú úroveň zabezpečenia a ochrany údajov a sú optimalizované pre prevádzku viacerých používateľov.

Naša centralizovaná vysokovýkonná databáza beží na podnikových serveroch a aj v cloude.

Projektové inžinierstvo

Či už ide o strategické projekty, podnikové transformácie alebo veľké prevádzkové projekty – dobré plánovanie projektu je základným kameňom úspechu projektu.

Sme si istí: bez plánovania to nepôjde – a čím lepšie plánovanie, tým jednoduchší bude proces transformácie.

Citlivé štruktúrovanie vašich projektov je jedným z najdôležitejších krokov pre úspešnú realizáciu. Štruktúra závisí vo veľkej miere od cieľov vášho projektu alebo problému, ktorý má vyriešiť.

Môže vychádzať z divízií spoločnosti, fáz projektu alebo iných kritérií a zabezpečuje transparentnosť a prehľad.

Procesná analýza

V procesnej analýze sa procesy prvýkrát zviditeľnia a vyhodnotia.

Po vykonaní procesnej analýzy vieme, aké procesy máte, ako fungujú a poznáme prvé možnosti optimalizácie.

Váš procesný projekt bude úspešný len vtedy, ak do projektu zapojíte zamestnancov na širokom základe.

Aby ste lepšie spoznali procesy vašej spoločnosti, musíte procesy identifikovať, evidovať, prezentovať jednotným a uceleným spôsobom a vyhodnocovať.


Sprevádzame vás v tejto dôležitej etape k dosiahnutiu spoločného cieľa.

Mobilná výpočtová technika

Svet sa stáva mobilným. Preto sú pre nás mobilné aplikácie obzvlášť dôležité. Vyvíjame výkonné aplikácie pre Android, iOS a Windows.

Mobilná výpočtová technika nielen zmenila spôsob, akým komunikujeme a pristupujeme k informáciám, ale zmenila aj obchodné modely niektorých popredných technologických spoločností.

Ak sú posledné tri roky nejakým náznakom, mobilná výpočtová technika naďalej ponúka spoločnostiam príležitosť zlepšiť a rozšíriť svoje obchodné modely.

To znamená, že ak nemáte mobilnú stratégiu, pravdepodobne ste už pozadu.

Preto je mobilná výpočtová technika dôležitou súčasťou nášho portfólia riešení.