A long-term Partnership over many years!

Naše medzinárodné partnerstvo

Sen Systems a Latschbacher sú blízkymi partnermi už viac ako 20 rokov. Všetok softvérový vývoj prebieha v Bratislave s profesionálnym softvérovým vývojovým tímom Sen Systems.

LATSCHBACHER so sídlom v Kronstorfe (Rakúsko) má veľmi široký sortiment. Od fyzických produktov (výrubové kliny, značenie guľatiny a delené zátky) až po veľmi výkonný softvér (zber údajov v lese, fakturácia a účtovníctvo a monitorovanie celého logistického procesu), ktorý možno použiť v rôznych odvetviach drevospracujúceho priemyslu.

Spoločnosť LATSCHBACHER bola založená asi pred 50 rokmi a približne 80 zamestnancov v 9 pobočkách podporuje našich zákazníkov po celom svete.

Môžete tak získať všetky možné systémové komponenty od jedného spoľahlivého partnera. Spravujeme celý váš pracovný postup od výrubu stromov až po celý tok údajov z lesa do priemyslu.


  • Naša ašpirácia

Aj keď sa vaše požiadavky zdajú náročné – neváhajte nás kontaktovať – v Latschbacher stanovujeme naše štandardy vysokej kvality. Ako medzinárodná spoločnosť zastupujeme nekompromisnú kvalitu ako aj 360 stupňové riešenia v drevárskom priemysle. Rozdiel medzi nami a našimi konkurentmi je 80 zamestnancov, ktorí každý deň tvrdo pracujú a vydávajú zo seba to najlepšie, aby našim zákazníkom zaručili špičkovú kvalitu našich produktov.

  • Jedno kliknutie, jeden pohľad

Auto bez kolies je nepredstaviteľné. To isté platí pre udicu bez háčika alebo gril bez mäsa. Prečo by sme teda mali pracovať v odvetví lesnej logistiky bez integrovanej technológie označovania? Latschbacher predstavuje 360-stupňové koncepty: S naším softvérom je možné vidieť celý dodávateľský reťazec jedným pohľadom, bez ohľadu na to, kde.

  • Označte to, čo je dôležité

Označte si kurz. Označte hrdinu. Označte svoje územie. Signumat predstavuje technológiu značkovania najnovšej generácie. Oteru-vzdorné štítky s postupnými číslami označujú vaše cenné drevené kmene. Čistý, ekonomický, bezpečný a voliteľný s čiarovým kódom.

LATSCHBACHER INTERNATIONAL

Latschbacher je medzinárodná skupina spoločností s deviatimi pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Južnej Amerike.Ako špecialista na softvér na logistiku dreva je Latschbacher lídrom na príslušných trhoch.

Latschbacher vyrába nástroje pre lesnícky priemysel od roku 1968. Latschbacher vyvinul robustný tablet pre vonkajšie použitie už v roku 1986. Od začiatku 90. rokov Latschbacher vyvíja profesionálny softvér pre lesnícky priemysel pod značkou "WinforstPro". Platforma pozostáva z desktopových ERP systémov, webových aplikácií a mobilných aplikácií na všetkých platformách.

V našom sídle v rakúskom Kronstorfe pracujú špecialisti z oblasti IT, lesníctva a predaja.Tu prebieha projektový manažment a distribúcia softvérových produktov do všetkých lokalít.

ERP Systém

WinforstPro(tm) je výkonná platforma ERP vyvinutá špeciálne pre drevársky priemysel.S výkonnými modulmi pre stolné počítače a databázovými systémami v kombinácii s WEB aplikáciami a mobilnými aplikáciami sa vytvárajú IT systémy, ktoré podporujú komplexné procesy v rámci logistickej trasy a fakturácie.

GEOGRAFICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM

Geografické informačné centrum je veľmi flexibilná možnosť vyhodnocovania, ktorá kombinuje tabuľkový zoznam informácií, ako sú zvyškové množstvá skládok dreva s geografickými informáciami a umiestnením na mape.

Filtre v tabuľke údajov majú priamy vplyv na zobrazenie na mape. Základom výkonnej vizualizácie sú rôzne voľne dostupné mapové vrstvy.

Geografické informačné centrum tak rýchlo vytvorí prehľad o miestnej situácii a podporí užívateľa pri ekonomických rozhodnutiach.

WINFORSTPRO(tm) MOBIL

Svet sa stáva mobilným a tiež dáta.V lesníctve je dostupnosť údajov v lese veľmi dôležitá.WinforstPro(tm) Mobile vyvíja aplikácie pre všetky mobilné platformy, aby mali používatelia na mieste vždy k dispozícii aktuálne údaje.

KOMUNIKÁCIA

Na logistickej ceste je zapojených mnoho kooperujúcich spoločností. Je dôležité, aby všetky zainteresované strany dostávali najnovšie informácie. WinforstPro(tm) zaisťuje, že je zaručený nepretržitý tok údajov.

Konektivita

Výzvou v IT je prepojiť systémy, zariadenia a ľudí. WinforstPro(tm) bol vyvinutý práve na tento účel. Komunikácia, prepojenia a integrácia sú najdôležitejšie komponenty na implementáciu hladkých procesov.